Bitcoin Borsası

Bitcoin Borsası
Bitcoin Borsası

Şu anda Bitcoin Borsası FX, CFD’ler, Metaller ve Emtialar sunan Avustralyalı, düzenlenmiş ve saygın bir küresel broker ile çalışıyoruz. Daha da önemlisi, kurslarımızda öğrettiğim fiyat hareketi stratejilerini takas etmek için benim ve üyelerin kullandığı doğru çizelgeleri de sunuyorlar (örneğin: New York Close Charts ). Bu FX Broker Platformunu Buradan test edebilirsiniz . (bu, bağlantıyı istemek için bana e-posta göndermenizi engelleyecektir).

Ticaret basittir, AMA gerçekten kolay değil

Kullandığımız FX Broker Platformu Üzerine Kısa Bir Not:

Bitcoin Borsası
Bitcoin Borsası

Bitcoin Borsası Ticaret Rutininizi Basitleştirmek için MetaTrader Fiyat Uyarıları Nasıl Kurulur

Eğer ticaretin gerçekten hızlı bir zengin olma planı olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen bu blogu şimdi terk etmeli ve bir daha asla geri dönmemelisiniz. Bitcoin Borsası Sıkı çalışmaya, sürekli çalışmaya ve yaşam deneyimi ile öğrenmeye ve zorlu sınavlar okuluna inanıyorsanız, devam edin ve okumaya devam edin.

Alım satımları bulmak ve yerleştirmek, bir alım satım planınız hazır olduğunda ve alım satım stratejinizde uzmanlaştıktan sonra aslında oldukça basit bir işlemdir , AMA hiçbir şekilde günlük bazda yönetilmesi ‘kolay’ bir faaliyet DEĞİLDİR. İnsanlar, ekranların önünde oturup fiyat çubuklarına bakmak ve bu kripto borsası fiyat çubuklarının yukarı veya aşağı hareket etmesi üzerine bahse girmek için evrimleşmedi. Gerçekte, muhtemelen insanların yapmak için tasarlandığından en uzak şeydir.

Zihnimiz, neredeyse her fiyat adımında, her ticaret girişinde veya çıkışında ve aldığımız her ticaret kararında kaçınılmaz olarak bizi fidye tutan duygusal hız treni ile mücadele eder. Bu duyguda ustalaşmayı öğrenmedikçe ve mide bulandırıcı askeri düzeyde disiplini uygulamadıkça, tüccarlar veya yatırımcılar olarak neredeyse sıçmışız demektir. Siperlerde 10 veya 20 yıl sonra bile, ticaret veya profesyonel bir spor oyunu, ortalama bir insan için asla kolay bir deneyim olmayacaktır.

Bitcoin Borsası Oyun basit olabilir, ancak bunu yapmak asla ‘kolay’ değildir. Ciddi para kazanan veya yaşamı değiştiren bir sonuç üreten herhangi bir şeyde olduğu gibi, ticaret sorunsuz bir seyir izlemeyecek ve hem zihinsel hem de finansal olarak giriş engelleri var.

Ticaret Kripto Borsası ve EA’lar genellikle çalışmaz

Neredeyse 18 yıllık ticaretten sonra, henüz tek bir EA (MetaTrader için uzman danışman robotu) veya otomatik ticaret sisteminin tutarlı bir şekilde para kazandığını görmedim . Perakende ticaret platformlarındaki otomatik ticaret sistemleri ve robotlar çok nadiren uzun Bitcoin Borsası süre çalışır. Bu bir fikir değil, sadece sektör istatistikleri. Tüccarların sadece %5 ila %10’unun başarılı olduğunu söylüyorlar ve robotlar/sistemlerle başarılı olan daha da düşük bir yüzde. Ne yazık ki en popüler ticaret robotlarından/EA’lardan bazıları kripto grupları korkunç para yönetimi teknikleri kullanıyor (hatta bazıları martingale kullanıyor, kaybettiklerinde pozisyonlarını ikiye katlıyor), bu da sistem bir dizi kayıp yaşadığında ticaret hesabı için büyük bir düşüşe yol açıyor. .

Otomatik robotlar/EA’lar ile yılan yağı satış teknikleri, internette görülen en kötü pazarlama türlerinden bazılarıdır. Apaçık dolandırıcılıktan bahsediyoruz, tamamen yalanlar, toplam bs Elbette, bazı robotlar/EA’lar para kazanıyor ve her zaman yapan birkaç kişi olacak, ancak şansınız bir NASA bilim adamı inek tarafından programlanmış olanı takas etmiyorsunuz, çünkü NASA bilim adamı geek, otomatik kripto para kazanan bir robotu vermeyecek. EA’lar, bir komisyoncunun favori aracıdır, çünkü sürekli olarak bir müşteri hesabını devrederler, ticaret komisyonunu ve spread gelirini diğer herhangi bir müşteri türünün çok ötesinde artırırlar. Unutmayın, her 100 işlem 70 ila 100 pip kadar maliyettir, hızlı bir şekilde toplanır.

Burada bir şey daha var, paranızı asla ticaret yapmak isteyen bir komisyoncuya veya kişiye ve sizin için EA veya otomatik sisteme göndermeyin, paranızı %99 geri alamazsınız. Bir EA kullanacaksanız, her zaman tam kontrol sağlayın ve bir şahin gibi izleyin.

Bitcoin Borsası Size ‘kısayollar’ satanlardan sakının

Birçok ticaret kursu, sistemi ve stratejisi, kendilerine para basmayı, işlerini bırakmayı ve hayatlarını değiştirmeyi öğretebileceklerini iddia eden hevesli tüccarlara pazarlanmaktadır. Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya kanallarının popülaritesi ile birlikte, bu pazarlama taktiği, tüccarları cezbetmek ve iç açgözlülüklerinden ve beynin bir sonuç elde etmek için kısayolu bulma konusundaki saplantılı arzusundan yararlanmak için daha yaygın ve daha etkili bir taktik haline geliyor ( daha önce bahsedilen).

Daha genç ve naifken ben de bu tuzaklara kurban gitmiştim, eğer bu senin başına geldiyse kendini fazla hırpalama. Size herhangi bir finansal sonuç veya getiri vaadinde bulunan kimseye güvenmemeniz önemlidir , eğer yaparlarsa, aksi yönde koşarlar. Dışarısı gerçek bir mayın Bitcoin Borsası tarlası ve bazen böyle bir deneyimin diğer tarafından bozulmadan çıkacak kadar şanslı olmayacaksınız. ‘Sözde uzmanlar’ ile hem kurs satın alan hem de bu tüccarlarla yönetilen hesaplara yatırım yapan (tüm hızlı satış teklifleri) büyük miktarlarda para harcayan tüccarlar hakkında duyduğum bazı hikayeler hem ürkütücü hem de tamamen üzücü. Buna kapılmayın!

Elbette şu anda muhtemelen “Hey Nial bir ticaret kursu satmıyor musun? ” diye düşündüğünüzü anlıyorum ve cevabım evet yapıyorum ve hayır kesinlikle bir şey satmanın damgasından kurtulamıyorum, ancak kapitalist dünya, eğitim materyalleri oluşturmak, günlük haber bültenleri yazmak ve her gün tüm e-postalarınızı yanıtlamak için harcadığım her zaman için bir ücret almam gerekiyor :). Buradaki Bitcoin Borsası en önemli fark, aldatıcı ve hype pazarlama taktiklerine girmemem ve herhangi bir finansal vaatte bulunmamam veya insanları ticaretin gerçekleri hakkında aldatmaya çalışmam.