Kripto Para Püf Noktaları

Kripto Para
Kripto Para

Bir akıl hocası ya da bilgi Kripto Para kaynağı bulacaksanız, çok seçici olmanız ve insanları daha sonra para karşılığı yapacaklarına değil, sizin için ne kadar ücretsiz yapacaklarına göre filtrelemeniz gerekir. Aslında bu ticaret blogunu 2008’de tamamen fikirlerimi paylaşmak ve diğer tüccarlarla tanışmak için bir tutku projesi olarak başlattım. Hiçbir zaman hiçbir şey için ücret almayı düşünmedim (bu yüzden birçok bilgi hala herkese ücretsiz olarak sunuluyor). Her zaman benim ve bu blogun sizin gibi hevesli tüccarlara ücretsiz ve ücretli bilgiler arasında doğru dengeyi sunacağını ve ayrıca hayatınıza gerçek bir değer katacağını umdum.

Kripto Para
Kripto Para

Kripto Para En iyi mentorlar bile yeterli değil

Profesyonel bir tüccardan alım satım hakkında bilgi almak için buradasınız, bu yüzden benden, ne benim ne de herhangi bir alım satım danışmanının veya kursun sizi sürekli olarak karlı bir tüccar yapma ve hayatınızı değiştirme yeteneğine sahip olmadığı Kripto Para açık gerçeğini duymak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Seni insanoğlunun bildiği en iyi ticaret stratejisiyle silahlandırsam bile ve bunun 10 seferden 7’sinde işe yaradığını kanıtlasam bile, bu yeterli olmayacak. Bu tür bir düşünce boş bir rüyadır, tamamen gerçekçi değildir ve birkaç kitap ve kurs okuduktan ve gerçek dünya ticaretini canlı bir hesapta deneyimledikten sonra hala böyle düşünüyorsanız, kafanızı kontrol ettirmeniz gerekir.

Kripto Para Bir süredir ticaret yapıyorsanız ve kurslar veya kitaplar satın aldıysanız, muhtemelen şimdiye kadar bu ürünlerin/hizmetlerin (benimki dahil) ticaret bilginizi ve beceri setinizi hızlı bir şekilde takip ederek size gerçekten çok yardımcı olabileceğini biliyorsunuzdur, ancak gitmiyorlar. sizi sihirli bir şekilde tutarlı bir tüccara dönüştürmek için kendi başlarına yeterli olmak.

Buradaki eksik bileşen, uzun bir süre boyunca ekranların önündeki gerçek dünya deneyimidir (burada ‘uzun’ kelimesini tekrar edeyim). Ticaret deneyimi ve onunla birlikte gelen sezgi/içgüdüler satın alınamaz, bu sadece gerçek zamanlı olarak yaşamanız ve kendiniz deneyimlemeniz gereken bir şeydir. 10.000 saatlik ticaret tecrübesi diyorlar ve sen uzman olacaksın ve ben buna katılmıyorum.

Eğitimin maliyeti önemsizdir

Herhangi bir alanda daha yüksek fiyatlı bir eğitime karşı daha düşük fiyatlı bir eğitimin, bilginin kalitesi veya bilgiyi öğreten kişinin güvenilirliği ile kesinlikle hiçbir ilgisi olmadığını belirtmek önemlidir. Kripto Para 2019 itibariyle, LTTTM’de, hepsi profesyonel ticaret kursumuz için sadece birkaç yüz dolar ödemiş olan yaklaşık 25.000 öğrencimiz var, birçoğu bize bunun aldıkları en iyi kurs olduğunu ve en ucuzu olduğunu söylüyor. n, Bitcoin Ben kendim amazon’dan, gezegendeki en üstün ticaret ve yatırım bilgisi kaynaklarından bazıları olan 10 dolarlık kitap okudum (hayatı değiştiren anlardan bahsediyoruz). Gördüğünüz gibi, iyi bilgi kaynakları her zaman pahalı değildir.

Bu dünyadaki kendi kendini yetiştirmiş zenginlerin ve seçkinlerin çoğu üniversiteye gitmedi veya üniversiteyi bitirmedi , süslü bir derece için büyük meblağlar ödemediler. Başarı ve bilgi açlığı geliştirdiler ve bu ‘böcek’i bir kez geliştirdiğinizde, hiçbir şey sizi durduramaz. Google, tüm internet üzerinden kitaplara ve uygun fiyatlı kurslara erişim ile, iş, yatırım ve ticaret hakkında bilgi edinmeye başlamak için dünya tarihinin EN İYİ dönemindesiniz. Bir kol ve bir bacağa mal olan hiçbir derece veya eğitim kursu, gerçek dünya deneyiminin size öğretebileceğini ve çok daha kısa bir sürede size asla öğretemez.

Kripto Para Ticaret kariyerinizin geri kalanı için, daha fazla ödeyerek daha fazlasını elde edeceğinizi asla düşünmeyin veya inanmayın. Yukarıda daha önce de söylediğim gibi, takipçilerimizden ve üyelerimizden kurslara, seminerlere, yazılım satın almak ve/veya eğitimcilerin yönettiği hesap hizmetine yatırım yapmak için nasıl büyük meblağlarda para harcadıklarına dair düzenli olarak hikayeler duyuyorum. kripto para Bunlar, tüccarın kelimenin tam anlamıyla o kadar çok para harcadığı durumlardır ki , canlı bir ticaret hesabı oluşturmaya başlamak için yeterli paraya sahip olmazlar .Daha başlamadan etkili bir şekilde bitirdiler. Bence, tüm bu parayı kendi canlı ticaret hesabınıza yatırım yapmak için kullanmak daha iyi olurdu, en azından para kazanma ve yol boyunca somut bir şeyler öğrenme şansınız var. Cebinizde başkasınınkinden daha iyi!.

Kripto Para Kazanama Çözüm

Ticaret endüstrisinin çeşitli yönleriyle ilgili bu samimi makalenin, oturmanıza ve etrafınızda gerçekten neler olup bittiğine daha fazla dikkat etmenize neden olduğuna inanıyorum. Umuyorum ki bundan sonra her şeyin göründüğü gibi olmadığı ve dışarıda dinlediğiniz şeylerin geçerli bilgi olmayabileceği ihtimaline gözlerinizi ve zihninizi açabilirsiniz. İnternet bir fikir denizidir, insanların hikayeleri yeniden Kripto Para anlattıkları ve aslında kendi fikirleri bile olmayan ve gerçek dünya deneyimi veya araştırmalarıyla desteklenmeyen fikirleri yeniden paylaştığı bir yerdir.

Sizden yapmanızı istediğim şey, elinizden gelen en iyi bilgiyi filtrelemek ve bilgi kaynaklarını filtrelemek için kendi yöntemlerinizi geliştirmek ve şüpheniz varsa biraz daha araştırma yapmak ve eldeki konu hakkında biraz daha derin düşünmek.